SLOBODNA VOJVODINA
Železnička u NS danima u mraku, lampama otpremaju vozove
Glavna Železnička stanica u Novom Sadu, zbog požara u trafo-stanici, danima je već u mrkolom mraku, a otpravnici putnike i vozove dočekuju sa baterijskim lampama i mobilnim telefonima.

SLOBODNA VOJVODINA
Ministarstvo podnelo krivičnu prijavu protiv 14 osoba zbog nesreće u rudniku „Soko“
Povodom nesreće koja se dogodila u rudniku „Soko“, Ministarstvo rudarstva i energetike podnelo je krivične prijave protiv 14 osoba
SLOBODNA VOJVODINA
Njujork tajms: Da li Rusija koristi Srbiju za izazivanje sukoba
Zapadne diplomate pitaju se da li Rusija koristi Srbiju za pokretanje razdora u Evropi i stvaranje novih sukoba zmeđu zemljama bivše Jugoslavije, kako bi skrenula pažnju saveza NATO sa rata u Ukrajini, dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacuje etiketu da je “mali Putin” sa agresivnim namerama prema susedima, piše danas američki list Nujork tajms (NYT)
SLOBODNA VOJVODINA
LSV: Policija da prestane sa pretnjama paorima
Liga socijaldemokrata Vojvodine zahteva od policije da prestane sa pretnjama i zastrašivanjem poljoprivrednika koji učestvuju u protestima i blokadama puteva
SLOBODNA VOJVODINA
Objavljen identitet napadača na Salmana Ruždija: Ubo pisca najmanje dva puta, u stomak i vrat
Državna policija potvrdila je da je napadač Salmana Ruždija u okrugu Čautaukua Hadi Matar (24) iz Fervijuja u Nju Džersiju, piše BBC. On je napao Salmana na bini u Njujorku i najmanje jednom ga ubo u vrat i najmanje jednom u stomak, saopštila je policija
SLOBODNA VOJVODINA
Ništa od dogovora s Vladom, blokade se proširuju
Vlada i ministarstvo nisu hteli da popuste ni malo
SLOBODNA VOJVODINA
Na Cetinju 11 mrtvih i šestoro povređenih
U cetinjskom naselju Medovina, u blizini Vladinog doma, ubijeno je 11 osoba, dok je šestoro povrijeđenih, među kojima je i pripadnik policije, potvrđeno je Javnom servisu iz Uprave policije.
-
SLOBODNA VOJVODINA2 godine ago
Smenjen Pavel Surovi – Obračun struja u SNS
-
SLOBODNA VOJVODINA1 godina ago
Umro vodeći teoretičar zavere: Tvrdio da korona ne postoji, pa mu “nepostojeći virus” DOŠAO GLAVE
-
SLOBODNA VOJVODINA2 godine ago
Nekada smo gradili po svetu, a danas ni kod kuće
-
SLOBODNA VOJVODINA2 meseca ago
Finska planira gradnju ograde na granici s Rusijom
-
SLOBODNA VOJVODINA6 meseci ago
Odžić: Raskinuti ugovor sa Gaspromom-Vojvodina ponovo da upravlja naftnom industrijom
-
PO VOJVODINI1 godina ago
Vrbas i Kucura pod rizikom od zaraze ptičijeg gripa
-
SLOBODNA VOJVODINA1 godina ago
Olenik: SNS i Đilasova stranka imaju istu politiku
-
SLOBODNA VOJVODINA2 godine ago
Aleksandar Odžić: Građanskim kandidatom opozicije „izaći na crtu“ režimu Aleksandra Vučića